Aktuality

5. října 2017
Zájem o naše absolventy roste

VÝZVA PRO ABSOLVENTY Zájemci o nabídku pracovní pozice, posílejte své kontaktní údaje na info@spsslipnik.cz nebo přímo reditel@spsslipnik.cz , budete zařazeni do databáze a průběžně informování o volných místech!

V poslední době se na naši školu stále častěji obracejí firmy s nabídkami pracovních pozic pro naše absolventy. Tyto nabídky nebudou zveřejňovány na našich stránkách, ale cíleně rozesílány zájemcům na jejich mailové adresy. 

 

15. září 2017
Den otevřených dveří

V letošním školním roce pro vás chystáme celkem tři dny otevřených dveří. Naši školu si můžete přijít prohlédnout v pátek 24.11.2017 od 14 do 17:30, v sobotu 25.11.2017 od 8 do 12 hodin a v pátek 9.2.2018 od 14 do 17:30. V tu dobu vám budou k dispozici žáci i vyučující naší školy, kteří vám ochotně poskytnou výklad k nachystaným prezentacím oborů a předmětů vyučovaných na škole.

Zájemci o studium na naší škole mohou s sebou donést také vyplněnou přihlášku ke studiu a osobně ji rovnou ve škole odevzdat - termín pro odevzdání přihlášek do oboru Grafický design je 30. listopadu 2017 a do oboru Stavebnictví je termín 1. března 2018.

V záložce Uchazeči naleznete podrobnější informace o podmínkách přijímacího řízení.

Pod přiloženým odkazem na náš FB profil najdete foto z minulého roku.

 

Související informace naleznete na našem facebooku
11. září 2017
Třídní schůzky

Třídní schůzky rodičů žáků naší školy se uskuteční ve čtvrtek 9. listopadu 2017 od 16:30 v kmenových učebnách v budově SPŠ stavební v Lipníku nad Bečvou.

 

5. září 2016
Stavebnictví bude potřebovat schopné odborníky
11. února 2016
Nové stránky


Vítáme vás na našich nových stránkách. 

A ještě se chystá responzivní design webu, aby bylo možné stránky pohodlně prohlížet  na mobilním telefonu či tabletu.

4. února 2016
Olympiáda v ANJ
Olympiáda v ANJ

V pátek 12.února se v Přerově uskuteční Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce, na kterém bude naši školu reprezentovat vítězka předvánočního školního kola Lucie Pospíšilová ze třída A2. Se svými vrstevníky z jiných středních škol a gymnázií se utká v poslechovém a jazykovém testu a ve zvládnutí konverzační situace na vylosované téma. Přejeme hodně štěstí!

Související informace naleznete na našem facebooku
4. února 2016
Beseda pro maturanty
Beseda pro maturanty

V úterý 9. února 2016 přijede za našimi žáky 4. ročníku Mgr. Renata Králíková z Informačního a poradenského střediska pro volbu a změnu povolání pod hlavičkou přerovského Úřadu práce, která si s nimi bude povídat o možnostech dalšího studia, do kdy mohou využívat status studenta nebo jak postupovat při hledání zaměstnání včetně správného sepsání žádosti o pracovní místo či přípravy na pracovní pohovor.

4. února 2016
Ples SRPŠ
Ples SRPŠ


Zveme vás na 61.maturitní ples, který se koná v pátek 5. února 2016 v 19.30 v Sokolovně v Lipníku nad Bečvou.
čeká nás stužkování maturantů ze tříd A4 a IP4. Těšit se můžete také na bohatý program. K tanci a poslechu bude hrát skupina Esmeralda.

Související informace naleznete na našem facebooku
Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou - ekatalog.cz Průmyslové školy - ekatalog.cz
Code: 2016 © Michael Pikner
Design: 2016 © Dalibor Zverbík
Edookit Schránka důvěry Školní e-mail Nadační fond
Jana Neffa
Stránky města Facebook twitter YouTube